Cybersecurity Szakértő - CERT - TalentStack Budapest Bookmark Share Print 204 0 0

Listing Description

Az E.ON Hungária CERT (Cyber Emergency Response Team) működésének koordinálására, az incidens-,
fenyegetettség- és sérülékenység-menedzsment folyamatok működtetésére keresünk Cybersecurity Szakértő munkatársat.

Az új E.ON vállalatcsoport az európai energiahálózatok és az energiával kapcsolatos infrastruktúra egyik
legerősebb üzemeltetője, és korszerű ügyfélmegoldások szolgáltatója több mint 50 millió ügyfél számára. Csatlakozz és vegyél részt Te is a jövő energiavilágának alakításában!

Feladataid lesznek:
  • A szervezet incidens-, sérülékenység- és fenyegetettség menedzsment folyamatainak működtetése,felülvizsgálata és fejlesztése
  • Incidensek kezelése, sérülékenységekkel kapcsolatos akciók koordinálása, fenyegetettségek elemzése
  • CERT elemző munkatársak feladatainak koordinálása
  • Együttműködés a SOC-kal (Security Operations Center), a működés minőségének folyamatos felügyelete
  • Együttműködés az üzemeltetésben érintett szervezetekkel
  • Biztonságtudatosságot fejlesztő akciókban való részvétel
  • ISMS terület munkájának támogatása
  • Nemzetközi munkacsoportok aktivitásaiban, projektekben való részvétel
  • Magyar régió képviselete a nemzetközi CERT szervezetben
  • Kapcsolatottartás hazai CSIRT, CERT és egyéb szervezetekkel

  • Elvárások:
  • Főiskolai/egyetemi végzettség
  • Legalább 3 év IT- /kiberbiztonsági gyakorlat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • IT-/kiberbiztonsági képesítés
  • Jogosítvány
  • IT hálózati és rendszerüzemeltetési tapasztalat előny
  • Nemzetközi IT biztonsági tanúsítvány megléte előnyt jelent (CISSP, CEH stb.)

  • Amire számíthatsz:
  • Éves bruttó 489.500 Ft cafeteria keret
  • Bónusz - elérhető az éves alapbér 25%-a
  • 36 nap éves szabadságkeret
  • Heti 2-3 nap home office lehetőség
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítás
  • Áramdíj kedvezmény
  • Biztosítás magánegészségügyi vizsgálatokra
  • Kedvezményes üdülési és sportolási lehetőség
  • Céges mobiltelefon korlátlan belföldi magánhasználatra

  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, Váci út 17. VAGY Pécs, Malomvölgyi út 2. - Lokációdtól függően
  • Hibrid munkavégzés
  • Néhány mondatban még az E.ON-ról:

    Összesen több mint 75 000 munkatársunk van 15 országban. Így ideális helyzetből segíthetjük elő az európai
    energiafordulatot. Két fenntartható növekedési területre összpontosítva, és az innogy felvásárlásával az E.ON
    teljes mértékben elkötelezi magát az energiavilág alapvető átalakulása mellett. Európa egyik legnagyobb
    energetikai szolgáltatójaként aktívan vezetjük az energiafordulatot Magyarországon és Európában. A két
    vállalat szakértelmének egyesítése az E.ON-t úttörővé teszi az új és innovatív energiamegoldások
    kidolgozásában, és lehetővé teszi, hogy az energiaszektor legtehetségesebb munkatársai dolgozzanak
    nálunk.

    Listing Details

    • Citizenship: Not Provided
    • Incentives: Not Provided

    • Education: Not Provided
    • Travel: Not Provided
    • Telework: Not Provided

    About Us

    NinjaJobs is a community-run job platform developed by information security professionals. Our unique approach of focusing strictly on cybersecurity positions allows us to personalize the user experience.

    Our Contacts

    1765 Greensboro Station Pl.
    Suite 900
    Tysons Corner Va 22102

    (703) 594-7765